ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Лос Анджелис     Лас Вегас    Сан Франциско          Ню Йорк
https://2img.net/h/i165.photobucket.com/albums/u71/deajohns525/icons/rain-1.png   https://2img.net/h/i173.photobucket.com/albums/w50/gunsgobang289/dustinwind---icon_goddess.gif   https://2img.net/h/i38.photobucket.com/albums/e107/ivyroad/Icons/cloud.png    https://2img.net/h/i173.photobucket.com/albums/w50/gunsgobang289/dustinwind---icon_goddess.gif
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» ¤Размяна на банери¤
Чет Мар 31, 2011 6:05 am by Вивиан Найт

» 鮮血滴在回家的路上
Вто Сеп 07, 2010 3:33 pm by TheGift

» Атланта Беликова
Вто Сеп 07, 2010 2:17 pm by TheGift

» Ариа Мурати
Пон Сеп 06, 2010 11:55 pm by Ариа Мурати

» Мизуки Асакура
Съб Сеп 04, 2010 8:12 am by Мизуки Асакура

» Въпроси...
Съб Авг 28, 2010 11:46 am by Анди Саймънс

» Какw0 чу p0следn0 ?
Вто Авг 17, 2010 11:45 am by Анди Саймънс

» Какво правиш iн the м0менt?
Вто Авг 17, 2010 11:43 am by Анди Саймънс

» ~Оцени профила на предишния~
Вто Авг 17, 2010 11:41 am by Анди Саймънс

Top posters
Дрю Патерсън

Вивиан Найт

Ана Блейк

Лукас Даутън

Манди Найт

Алейса Милър

Анди Саймънс

Крис Дейвис

Кристи Дженкинс

Кевин Скот

Share | 

Кафене "Nyzudooz"

Go down 
АвторСъобщение
Дрю Патерсън
Герой
Герой

Способност : Съпричастна мимика
Брой мнения : 555
Местожителство : Лос Анджелис

Герой
Овладяване на силата:
0/0  (0/0)
Късмет:
100/100  (100/100)
Здраве:
100/100  (100/100)

ПисанеЗаглавие: Кафене "Nyzudooz"   Съб Авг 07, 2010 2:31 pm

СВОБОДНО РП!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://heroes-rpg.forummotion.com
Алексис Екълс

Способност : Пирокинеза
Брой мнения : 14

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 1:09 am

Влязох в кафето и се настаних на една маса. Нямах никакво желание да се намирам тук, но по някаква странна случайност се оказах без никакво кафе в шкафа, а без него бях мъртва.
Седнах на единствената празна маса, в това така препълнено кафене. Е, поне се славех с късмет.
- Дълго кафе, без сметана и повече захар. - казах на момиЧето, което дойде да ми вземе поръчката. - И един портокалов сок. - добавих и й се усмихнах по-скоро от любезност, а не защото го исках.
Тя се отдалечи, а аз се загледах в менютО, колкото да правя нещо.

Едит от Алейса Милър

Последната промяна е направена от Алексис Екълс на Пон Авг 09, 2010 1:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителя
Ана Блейк
Герой
Герой

Способност : Аквакинеза
Брой мнения : 348
Местожителство : Варнинчи :star:...

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 1:20 am

Щом се събуди сутринта, Ана реши да отиде до близкото кафене и да пийне нещо. Щом влезе, за секунди окори очи - вътре имаше народ, колкото за няколко футболни отбора.
"О, я стига." - помисли си с досада тя и започна да се провира между хората, търсеща свободна маса. Е, такава не намети, но видя едно празно място и реши да седне там.
- Оу, здравей. Надявам се, че не те притеснявам. - каза леко притеснено момичето и точно щеше да се отпусне на стола, когато някой я сръчка.
- Извинявай, но можеш повечко да внимаваш. - отвърна на мъжът, който дори не се бе извинил.
- Още веднъж се извинявам. - каза тя, след което сервитьорката пристигна с поръчката на непознатата.
- Вие какво ще желаете?
- Искам един студен чай, моля. - каза усмихната и отпрати сервитьорката към ново провиране между стадото ранНобудни и нервирани граждани, докато стигне до бара...

Едит от Алейса Милър
Вижте профила на потребителя http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/
Алексис Екълс

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 1:32 am

Стъклените очи на Алекс се вдигнаха към непознатата, седнала на масата й само преди няколко секунди.
- Няма проблем. - отвърна й. - И без това ми е скучно без компания. - допълни и сама се очуди от себе си. При други обстоятелства би се развикала на непозната и би я отпратила възможно най-бързо и грубо.
Лекси хвана лъжичката и разсеяно започна да бърка кафето си, а около нея се разнесе дразнещото почукване на лъжицата в чашката.
- Аз съм Алексис между другото. - представи се тя.
Ана Блейк
Герой
Герой

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 2:00 am

- Аз съм Алексис между другото. - представи се тя.
- Аз съм Ана. И на мене ми е приятно. - отвърна момичето, като леко се усмихна. Леко се надигна и се здрависа с Алексис, след което си седна пак на стола и се огледа. Все още имаше огромна навалица в кафенето, но постепенно утихна и цялата дандания и шумотевица почти изчезна, измествана от приятна сутрешна музика.
- Уау. Доста са бързички от кафенето. - каза Ана, след което извърна поглед към събеседничката си.
- Та, как я караш? - попита и зачака отговор. Макар, че ооще нямаше единайсет часа и нямаше много за приказване, друго не й бе хрумнало в момента, а мисълта й и устата й имаха много тясна връзка - рядко се случваше да не казва това, което мисли.
Изведнъж келнерката пристигна с желаната поръчка, Блейк си плати и започна да пие, докато Алексис говореше...
Алексис Екълс

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 5:33 am

- Горе доло, добре. - отвърна й замислено момичето. - Живея тук от година, а още не мога да свикна с цялата тази гъчканица навсякъде. Където и да отида хората се движат сякаш са на пазара. Блъскат се, викат...направо ми иде да ги подпаля. - едва след като изрече последното Алексис се усети какво е казала и веднага вдигна поглед към Ана.
Засмя се притеснено сякаш да го обърне на шега.
- Ако можех разбира се...хей не ме взимай за откачена убийца. - поклати бързо глава тя.
Ана Блейк
Герой
Герой

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 5:52 am

- Ако можех разбира се... хей не ме взимай за откачена убийца. - поклати бързо глава Алексис, при което Блейк се разсмя.
- О, спокойно, не си единствена. - отвърна на пресекулки Ана. После успя да се поуспокои и продължи.
- Аз, откъдето идвам, е по принцип спокойно. Пристигнах преди около две седмици и направо ми се надува главата. На мене ми е идвало да ги топна в един леген с вода и да ги удавя... или да взема и да ги посека. - каза спокойно, докато отпиваше от чая си. Тя се вгледа в лицето на Екълс и не можа да се сдържи - едва изпи глътката си, със сълзи на лицето и се разсмя, при което присъстващите в помещението я погледнаха с поглед тип "Тази нещо не е в ред."
- Сега май аз повече приличам на убиец, а? - подметна тя, но не дочака отговор.
- Та ти родом от тук ли си или идваш от друг град? - след което пак пое чашата и отпи от студената напитка...
Алексис Екълс

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 7:38 am

- Оу, ами аз съм от България. - отговори й момичето.
- Преместих се преди година тук и с идването ми си смених името. Иначе живеех в едно малко градче покрай Черноморието, най-вероятно не знаеш за какво ти говоря. - засмя се Алексис.
По принцип момичето не обичаше да говори за себе си и миналото си, защото се пораждаха прекалено много въпроси, на които не можеше да отговори.
- Занчи не си от тук. - смени темата тя. - От къде идваш?
Ана Блейк
Герой
Герой

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 9:51 am

- Оу, ами аз от Токио. - отвърна Ана мълниеносно на въпроса й.
- Спокойно, няма нищо странно в мене. Не приличам почти никак на азиатка, защото родителите ми бяха емигрирали от Сан Франсиско и са решили да се преместят в столицата на Япония. На практика съм родена там. Щом навърших 18, реших да дойда тук. - каза накратко тя. Историята й е бе приятна и не харесваше много много да я разказва. За кратко двете се умълчаха и Блейк реши да каже нещо.
- Та, значи си от България. Не съм ходила там, но знам Български. Сигурно е хубаво там... Ти колко езика знаеш? - попита я, след което й се усмихна. За пореден път надигна чашата си, изпивайки последната глътка. След секунди пристигна омичето, което по-рано ги обслужи и взе чашата.
- Много с извинявам, ще може ли още една чаша чай. А ти искаш ли нещо? - погледна към Алексис и зачака отговор...
Алексис Екълс

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 10:06 am

- Не, благодаря. - отговори момичето. - Все още си имам. - добави Алексис и кимна леко на сервитьорката, която се отдалечи.
- Знам само родния си български и английски. Навита съм да уча италиански и испански, но предполагам че и това ще стане с времето си. - отвърна й Лекси и се усмихна вдигайки леко рамене.
- А ти? - попита я на свой ред тя. - Какви езици знаеш, освен очевидните и както вече разбрах и български?
Ана Блейк
Герой
Герой

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   Пон Авг 09, 2010 10:41 am

- Ами знам общо четири езика. Освен очевидните три, знам и китайски. - отвърна съвсем спокойно.
- Да знаеш четири езика е ужасно трудна работа, но английския и японския ми са родни, китайския го учих допълнително в училище, а българския отделно, защото исках някой ден да отида в България, но постепенно се отдалечих от тази си мечта.
След като обясни "накратко" за говоримите си езици, тя погледна през прозореца - валеше проливен дъжд като из ведро. Почти нищо не се виждаше, само пелена от големи и бързо устремени към земята дъждовни капки.
- Понякога имала ли си чувството, че някои неща не са така, както би трябвало да бъдат,... че ти самата си устроена по различен начин? Имала ли си чувството, че си по-различна от другите... с нещо? - размишляваше Ана, но без да иска и на глас. Докато гледаше навън, говореше унесено и тихо, но достатъчно, че да я чуе Алексис. Минаха се няколко секунди, докато Блейк осъзнае каква грешка е направила.
"Едва ли би ме разбрала. Невъзможно е да е като мене...: - мина й през ума, докато момичето срещу нея не започна да говори...
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Nyzudooz"   

Кафене "Nyzudooz"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1